Hakkımızda
You are here:

Biz kimiz

Lojistik ve tedarik zinciri yönetiminde entegre çözümler üreten ve farklı müşteri ihtiyaçlarını karşılamak üzere yapılanan Mirlog, TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) tarafından projelendirilen Yeni Halkalı (Muratbey) Gümrük Müdürlüğünün Çatalca yerleşkesi içerisinde toplam 13.000 m² kapalı alanda “Gümrüklü Geçici Depolama Yeri” olarak faaliyet göstermektedir. 1.200 m² si soğuk – donuk depolama alanı olarak belirlenen Geçici Depolama yerimiz aynı zamanda 1.000 m² alanda tehlikeli madde “yanıcı-parlayıcı” eşya depolama ruhsatına sahiptir.

Neden biz

Mir Global Lojistik, aynı zamanda Kocaeli Gebze bölgesinde 10.000 m2 A tipi genel antrepo ve 6.000 m2 serbest depo, yine İstanbul Çatalca’da 4000 m² ihracat depo, İstanbul Anadolu Yakası Tuzla’da 21.000 m² Kontrat Lojistik Depo olmak üzere toplam üç farklı lokasyonda müşterilerine depolama hizmetleri sunmaktadır.

Serbest depo alanlarımızda müşterilerimizin talep ve isteklerine bağlı olarak butik hizmetler sunulabilmekte ve müşteri operasyonlarına uygun şekilde özelleştirilebilmektedir.

Yönetim İlkelerimiz

Müşteri Odaklı
Deneyimli & Dinamik
Hedef Birliği İçinde
Katılımcı
Bilgi Tabanlı
Planlı & Programlı
İnsan Temelli
Teknolojik