Hizmetlerimiz

Depolama

Tesisimiz, "Geçici Depolama Yeri" statüsünde olduğu için Antrepo Beyannamesi verilmesine gerek yoktur. Antrepo Beyanı verilmediğinden, Gümrük Müşavirlik hizmet bedeli, Damga Vergisi, Pul, Yolluk bedelleri, Teminat vb. giderler ödemezsiniz. Bu sayede her bir beyanname için ortalama 500 – 750 TL maliyet avantajı sağlarsınız. Antrepo Beyanı verilmediğinden yaklaşık "1 iş günü" zaman kazancınız olur.

Detay
Taşımacılık

Mirlog, L2 Yetki Belgesine sahip, kapalı kasa, teminatlı ve özmal araç filosu ile yurtiçi nakliye hizmetleri sunmaktadır. Tır, Kamyon, Kamyonet ve Pick-Up gibi farklı tip ve özelliklerdeki araçlarımız ile başta İstanbul olmak üzere Türkiye'nin her noktasına uygun fiyatlı, zamanında ve güvenilir taşımacılık hizmetleri sunulması amaçlanmıştır.

Detay
Katma Değerli Hizmetler

Hemen hemen her sektördeki müşteri talep ve beklentilerine optimum çözümler üretebilmek adına hizmetlerini çeşitlendiren MİRLOG, Gümrüklü Geçici Depolama tesisi içerisinde yer alan 1.200 m²'lik soğuk-donuk depolama alanlarını faaliyete geçirmiştir.

Detay
Hava Aracı Yedek Parça

Mir Global Lojistik, Türk Sivil Havacılığı tarafından onaylı TR.TEDARİK.007 numaralı SHT-TEDARİK yetkisine sahiptir. Yetkimiz, onay sertifikamızda belirtilen hava araçlarının tüm alet, ekipman, bileşen, sarf malzemesi, kimyasallarının tedariğini, depolanmasını ve taşınmasını kapsamaktadır.

Detay

Neden Mirlog?

MİRLOG, deniz taşımacılığı, hava taşımacılığı, kara taşımacılığı ve gümrükleme gibi geniş kapsamlı lojistik hizmetlerinde uzmanlaşmıştır. Her bir alanda sahip olduğumuz derin bilgi ve deneyim, müşterilerimize en etkin çözümleri sunmamızı sağlar.

Dünya Çapında Hizmet

Dünya Çapında Hizmet

Dünyanın dört bir tarafında birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızla eksiksiz çözümler sunuyoruz. Dünyanın dört bir tarafında birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızla eksiksiz çözümler sunuyoruz.

Depo ve Antrepo

Depo ve Antrepo

Sizin adınıza depolama çözümleri sunuyor ve taşıma süresince yükünüzü takip ediyoruz. Dünyanın dört bir tarafında birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızla eksiksiz çözümler sunuyoruz.

Taşımacılık Hizmeti

Taşımacılık Hizmeti

Geniş hizmet ağı, dünya çapında güçlü acentaları, operasyonel ve sektörel uzmanlığı... Dünyanın dört bir tarafında birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızla eksiksiz çözümler sunuyoruz.

Tedarik Zinciri

Tedarik Zinciri

Operasyonların tek kontrol merkezinden sağlanması sürecin iyi yönetilmesi ve maliyet avantajı sağlar. Dünyanın dört bir tarafında birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızla eksiksiz çözümler sunuyoruz.

Yukarı