Mir Global Lojistik, Türk Sivil Havacılığı tarafından onaylı TR.TEDARİK.007 numaralı SHT-TEDARİK yetkisine sahiptir. Yetkimiz, onay sertifikamızda belirtilen hava araçlarının tüm alet, ekipman, bileşen, sarf malzemesi, kimyasallarının tedariğini, depolanmasını ve taşınmasını kapsamaktadır.

Havacılık depolarımız Türk Sivil Havacılık gereklerine uygun olarak tasarlanmış, denetlenmiş ve onaylanmıştır.

Şirketimizde lojistik ve depolama kabiliyetleri, grup şirketimizde gümrük müşavirliği kabiliyetleri olması nedeniyle uçak parça tedarik işlemleriniz sürecin başından sonuna kadar tarafımızdan gerçekleştirilebilir ve izlenebilir.

Neden Mirlog?

MİRLOG, deniz taşımacılığı, hava taşımacılığı, kara taşımacılığı ve gümrükleme gibi geniş kapsamlı lojistik hizmetlerinde uzmanlaşmıştır. Her bir alanda sahip olduğumuz derin bilgi ve deneyim, müşterilerimize en etkin çözümleri sunmamızı sağlar.

Dünya Çapında Hizmet

Dünya Çapında Hizmet

Dünyanın dört bir tarafında birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızla eksiksiz çözümler sunuyoruz. Dünyanın dört bir tarafında birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızla eksiksiz çözümler sunuyoruz.

Depo ve Antrepo

Depo ve Antrepo

Sizin adınıza depolama çözümleri sunuyor ve taşıma süresince yükünüzü takip ediyoruz. Dünyanın dört bir tarafında birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızla eksiksiz çözümler sunuyoruz.

Taşımacılık Hizmeti

Taşımacılık Hizmeti

Geniş hizmet ağı, dünya çapında güçlü acentaları, operasyonel ve sektörel uzmanlığı... Dünyanın dört bir tarafında birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızla eksiksiz çözümler sunuyoruz.

Tedarik Zinciri

Tedarik Zinciri

Operasyonların tek kontrol merkezinden sağlanması sürecin iyi yönetilmesi ve maliyet avantajı sağlar. Dünyanın dört bir tarafında birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızla eksiksiz çözümler sunuyoruz.

Yukarı