"Dünyanın her yerine uçuyoruz" IATA üyesi olan Mirlog, geniş acente ağıyla dünyanın her yerine uçabilme yeteneğine sahiptir. İhracat ve İthalat yüklerinizi her türlü teslim şartlarına göre taşıma yeterliliğine sahip olan Mirlog ile konsolide, ekspres, kapıdan kapıya, hand carry gibi geniş taşıma yelpazesindeki hizmetlerini eksiksiz olarak yerine getirir. Mirlog olarak, deneyimli ve uzman ekibimiz ile stratejik iş ortağı olma felsefesiyle hareket ederek dünya çapında aktif güçlü networku sayesinde aynı zamanda charter uçak kiralama, 3.ülke transit taşımacılığı, bozulabilir ve tehlikeli madde taşımacılığı hizmetlerini de kusursuz olarak sunuyoruz.

Neden Mirlog?

MİRLOG, deniz taşımacılığı, hava taşımacılığı, kara taşımacılığı ve gümrükleme gibi geniş kapsamlı lojistik hizmetlerinde uzmanlaşmıştır. Her bir alanda sahip olduğumuz derin bilgi ve deneyim, müşterilerimize en etkin çözümleri sunmamızı sağlar.

Dünya Çapında Hizmet

Dünya Çapında Hizmet

Dünyanın dört bir tarafında birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızla eksiksiz çözümler sunuyoruz. Dünyanın dört bir tarafında birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızla eksiksiz çözümler sunuyoruz.

Depo ve Antrepo

Depo ve Antrepo

Sizin adınıza depolama çözümleri sunuyor ve taşıma süresince yükünüzü takip ediyoruz. Dünyanın dört bir tarafında birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızla eksiksiz çözümler sunuyoruz.

Taşımacılık Hizmeti

Taşımacılık Hizmeti

Geniş hizmet ağı, dünya çapında güçlü acentaları, operasyonel ve sektörel uzmanlığı... Dünyanın dört bir tarafında birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızla eksiksiz çözümler sunuyoruz.

Tedarik Zinciri

Tedarik Zinciri

Operasyonların tek kontrol merkezinden sağlanması sürecin iyi yönetilmesi ve maliyet avantajı sağlar. Dünyanın dört bir tarafında birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızla eksiksiz çözümler sunuyoruz.

Yukarı