Muratbey Gümrük Müdürlüğü Çatalca yerleşkesi içerisinde bulunan 4.000 m² büyüklüğündeki serbest depolama alanımız, ihracat eşyası kabulü ve depolaması başta olmak üzere, ithal edilen kargoların (Tehlikeli Madde dahil) depolanması ve katma değerli hizmetler konusunda çözümler sunuyor. İthalatçı ve İhracatçı firmalar, Uluslarası Nakliye ve Gümrük Müşavirlik firmalarına işlemlerin hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlanabilmesi için operasyonel kolaylıklar sağlıyor. İthalat ve ihracat depolama alanlarımızın aynı tesis içerisinde yer alıyor olması zaman ve maliyet avantajları ile birlikte müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımızın rekabet gücünü artırıyor.

Neden Mirlog?

MİRLOG, deniz taşımacılığı, hava taşımacılığı, kara taşımacılığı ve gümrükleme gibi geniş kapsamlı lojistik hizmetlerinde uzmanlaşmıştır. Her bir alanda sahip olduğumuz derin bilgi ve deneyim, müşterilerimize en etkin çözümleri sunmamızı sağlar.

Dünya Çapında Hizmet

Dünya Çapında Hizmet

Dünyanın dört bir tarafında birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızla eksiksiz çözümler sunuyoruz. Dünyanın dört bir tarafında birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızla eksiksiz çözümler sunuyoruz.

Depo ve Antrepo

Depo ve Antrepo

Sizin adınıza depolama çözümleri sunuyor ve taşıma süresince yükünüzü takip ediyoruz. Dünyanın dört bir tarafında birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızla eksiksiz çözümler sunuyoruz.

Taşımacılık Hizmeti

Taşımacılık Hizmeti

Geniş hizmet ağı, dünya çapında güçlü acentaları, operasyonel ve sektörel uzmanlığı... Dünyanın dört bir tarafında birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızla eksiksiz çözümler sunuyoruz.

Tedarik Zinciri

Tedarik Zinciri

Operasyonların tek kontrol merkezinden sağlanması sürecin iyi yönetilmesi ve maliyet avantajı sağlar. Dünyanın dört bir tarafında birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızla eksiksiz çözümler sunuyoruz.

Yukarı