Isı Kontrollü Depolama
Hemen hemen her sektördeki müşteri talep ve beklentilerine optimum çözümler üretebilmek adına hizmetlerini çeşitlendiren MİRLOG, Gümrüklü Geçici Depolama tesisi içerisinde yer alan 1.200 m²'lik soğuk-donuk depolama alanlarını faaliyete geçirmiştir.

Özellikle Gıda ve İlaç sektöründeki müşterilerimize hizmet vermekte olan depolama alanlarımız (-22 c), (-8 -2 c), (0 c) ve (+2 + 8 c) olmak üzere 4 farklı ortamda depolama imkanı sunmaktadır.

Depolama alanlarımızın ısı kontrolü elektronik olarak izlenmekte ve müşterilerimizin taleplerine bağlı olarak sistem entegrasyonu sağlanabilmektedir. Soğuk-donuk depolama alanlarımızın haşere kontrol ve temizlik hizmetleri profesyonel ekipler tarafından sağlanmaktadır.

Neden Mirlog?

MİRLOG, deniz taşımacılığı, hava taşımacılığı, kara taşımacılığı ve gümrükleme gibi geniş kapsamlı lojistik hizmetlerinde uzmanlaşmıştır. Her bir alanda sahip olduğumuz derin bilgi ve deneyim, müşterilerimize en etkin çözümleri sunmamızı sağlar.

Dünya Çapında Hizmet

Dünya Çapında Hizmet

Dünyanın dört bir tarafında birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızla eksiksiz çözümler sunuyoruz. Dünyanın dört bir tarafında birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızla eksiksiz çözümler sunuyoruz.

Depo ve Antrepo

Depo ve Antrepo

Sizin adınıza depolama çözümleri sunuyor ve taşıma süresince yükünüzü takip ediyoruz. Dünyanın dört bir tarafında birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızla eksiksiz çözümler sunuyoruz.

Taşımacılık Hizmeti

Taşımacılık Hizmeti

Geniş hizmet ağı, dünya çapında güçlü acentaları, operasyonel ve sektörel uzmanlığı... Dünyanın dört bir tarafında birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızla eksiksiz çözümler sunuyoruz.

Tedarik Zinciri

Tedarik Zinciri

Operasyonların tek kontrol merkezinden sağlanması sürecin iyi yönetilmesi ve maliyet avantajı sağlar. Dünyanın dört bir tarafında birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızla eksiksiz çözümler sunuyoruz.

Yukarı