MİRLOG: Özelleştirilmiş Depolama Çözümleri

MİRLOG, depolama alanlarında kalite ve özelleştirme konusunda yeni bir standart belirliyor. Tuzla, Gebze ve Çatalca'da toplamda 33.000 metrekarelik alanda konumlanan tesislerimiz, müşterilerimize geniş ve esnek depolama çözümleri sunmaktadır.

21.000 metrekarelik Tuzla tesisimiz, modern ve güvenli bir depolama ortamı sağlarken, müşteri ihtiyaçlarına yönelik butik hizmetler sunma imkanıyla dikkat çekiyor. Gebze'deki 6.000 metrekarelik tesisimiz, stratejik konumu ve operasyonel verimliliğiyle öne çıkarken, Çatalca'daki aynı büyüklükteki tesiste ise müşteri operasyonlarına uygun şekilde özelleştirilebilen depolama çözümleri sunuyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve işlerini en verimli şekilde yönetmelerini sağlamak için depo alanlarımızda esneklik ve özelleştirme ön plandadır. MİRLOG olarak, her müşterimizin benzersiz taleplerine cevap verebilecek kapasitede ve esneklikte hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Siz de işletmenizin depolama ihtiyaçları için bize güvenebilirsiniz.

Neden Mirlog?

MİRLOG, deniz taşımacılığı, hava taşımacılığı, kara taşımacılığı ve gümrükleme gibi geniş kapsamlı lojistik hizmetlerinde uzmanlaşmıştır. Her bir alanda sahip olduğumuz derin bilgi ve deneyim, müşterilerimize en etkin çözümleri sunmamızı sağlar.

Dünya Çapında Hizmet

Dünya Çapında Hizmet

Dünyanın dört bir tarafında birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızla eksiksiz çözümler sunuyoruz. Dünyanın dört bir tarafında birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızla eksiksiz çözümler sunuyoruz.

Depo ve Antrepo

Depo ve Antrepo

Sizin adınıza depolama çözümleri sunuyor ve taşıma süresince yükünüzü takip ediyoruz. Dünyanın dört bir tarafında birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızla eksiksiz çözümler sunuyoruz.

Taşımacılık Hizmeti

Taşımacılık Hizmeti

Geniş hizmet ağı, dünya çapında güçlü acentaları, operasyonel ve sektörel uzmanlığı... Dünyanın dört bir tarafında birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızla eksiksiz çözümler sunuyoruz.

Tedarik Zinciri

Tedarik Zinciri

Operasyonların tek kontrol merkezinden sağlanması sürecin iyi yönetilmesi ve maliyet avantajı sağlar. Dünyanın dört bir tarafında birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızla eksiksiz çözümler sunuyoruz.

Yukarı