Teknoloji
You are here:
Teknoloji 1

Dijitalleşme ve Endüstri 4.0 çağında teknolojiyi önemsiyor ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Teknolojik alt yapımızı çağın gerektirdiği ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde hazırladık.

Depolama Teknolojilerimiz
RFOD, ısı kontrolü, kamera, filo takibi, vb. teknolojik donanım altyapısını anlatın. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed ac egestas purus. Cras pharetra justo ac mauris rhoncus, non maximus lectus accumsan. Mauris vitae enim arcu. Etiam consequat non enim ac fermentum. Sed quis tortor quis augue cursus sollicitudin ac vitae augue. Morbi dignissim sodales mollis.

Mirlog WMS
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed ac egestas purus. Cras pharetra justo ac mauris rhoncus, non maximus lectus accumsan. Mauris vitae enim arcu. Etiam consequat non enim ac fermentum. Sed quis tortor quis augue cursus sollicitudin ac vitae augue. Morbi dignissim sodales mollis. Nullam convallis augue odio, id feugiat dui sollicitudin nec.

Mirlog Portal
Cras a leo sit amet neque cursus lobortis. Quisque interdum nibh tellus, non tincidunt nisi semper vel. In lobortis porta odio non hendrerit. Vivamus eros nibh, rhoncus eget porttitor in, ultrices nec est. Maecenas velit erat, ultricies quis arcu nec, auctor rhoncus justo.

Elektronik Veri Entegrasyonu
Zaman, maliyet, iletişim ve planlamanın tüm şirketler için son derece önemli olduğunun bilincindeyiz. Elektronik veri entegrasyonu uygulamalarımız ile müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyoruz. Müşteri taleplerine göre özelleştirilebilen operasyonel ve finansal entegrasyonlar sayesinde işlemleri hızlı ve hatasız bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Doküman Yönetim Sistemi
Depolama ve diğer tüm işlemler sırasında ürünler ve araçlar fotoğraflanır. Tüm evraklar dijital arşiv sistemimize taranır. Müşterilerimiz, Mirlog WMS üzerinden diledikleri zaman görsel ve dokümanlarına ulaşabilir. İstenildiği takdirde bu evrakları bilgisayarlarına kaydetme ve çıktılarını alabilme imkanına sahiptirler.