MIREX E-Ticaret Çözümleri
Uluslararası E-ticaret dağıtım çözümlerinin lider tedarikçilerinden biridir. Uzak Doğu, Orta Doğu, Asya, Avrupa ve ABD de dahil olmak üzere küresel ticaret ağında, stratejik ortaklıkları ile E-ticaret sektörüne uçtan uca lojistik çözümler sunmaktadır.

Yurt Dışı E-ticaret (Örnek. EQKPT0123456789YQ) Barkodlu Gelen Kargolarınızı, aşağıdaki Track & Trace alanından veya partnerimiz ARAS Kargo web servisi üzerinde, Gönderi takibi, Kargo Takip Kodunuz bölümünde yer alan E-ticaret gönderisi butonunu açarak ve Mirlog.com.tr' i seçerek takip edebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için gonderitakip@mirlog.com.tr email adresimizden sorgulama yapabilirsiniz.

Temu siparişiniz ile ilgili sorun yaşıyorsanız Sık Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Neden Mirlog?

MİRLOG, deniz taşımacılığı, hava taşımacılığı, kara taşımacılığı ve gümrükleme gibi geniş kapsamlı lojistik hizmetlerinde uzmanlaşmıştır. Her bir alanda sahip olduğumuz derin bilgi ve deneyim, müşterilerimize en etkin çözümleri sunmamızı sağlar.

Dünya Çapında Hizmet

Dünya Çapında Hizmet

Dünyanın dört bir tarafında birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızla eksiksiz çözümler sunuyoruz. Dünyanın dört bir tarafında birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızla eksiksiz çözümler sunuyoruz.

Depo ve Antrepo

Depo ve Antrepo

Sizin adınıza depolama çözümleri sunuyor ve taşıma süresince yükünüzü takip ediyoruz. Dünyanın dört bir tarafında birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızla eksiksiz çözümler sunuyoruz.

Taşımacılık Hizmeti

Taşımacılık Hizmeti

Geniş hizmet ağı, dünya çapında güçlü acentaları, operasyonel ve sektörel uzmanlığı... Dünyanın dört bir tarafında birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızla eksiksiz çözümler sunuyoruz.

Tedarik Zinciri

Tedarik Zinciri

Operasyonların tek kontrol merkezinden sağlanması sürecin iyi yönetilmesi ve maliyet avantajı sağlar. Dünyanın dört bir tarafında birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızla eksiksiz çözümler sunuyoruz.

Yukarı